Posypywarki, pługi do odśnieżania, kosiarki

Od chwili założenia w roku 2002 OZAMET wprowadza na rynek różnorodne innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo na drogach i poboczach. Proponujemy sprzęt do utrzymania zarówno na sezon letnim, jak i zimowy. Dlatego też, w dalszej części mówimy o sprzęcie do zimowego utrzymania dróg oraz wybranych maszynach komunalnych.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo dostosowane do Państwa potrzeb oraz zasobów finansowych takie maszyny i urządzenia, jak pługi do odśnieżania ulic, autostrad, parkingów czy placów oraz różnorodne posypywarki przeznaczone do usuwania śliskości czy też samego odśnieżania. Godne uwagi będą także kompletne zestawy tzw. pługopiaskarek produkcji OZAMET, tj. zestawu odpowiedniej piaskarki wraz z pługiem odśnieżnym, dostosowanych do wymogów konkretnego zadania zimowego.

Wśród oferowanych przez nas maszyn do letniego utrzymywania poboczy i zieleni miejskiej dostępne są bardzo wydajne kosiarki bijakowe na ramieniu hydraulicznym do zamontowania na różnorodnych traktorach i pojazdach komunalnych. Bezsprzecznie zwracamy Państwa uwagę na wyjątkowo trwałe i funkcjonalne modele kosiarek na ramieniu hydraulicznym serii DE.

Stawiamy na różnorodność sprzętu, fachowe doradztwo oraz profesjonalny i szybki serwis. Jesteśmy producentem i sprzedawcę sprzętu do zimowego i letniego utrzymania. Dalego też doskonale rozumiemy wagę szybkości oraz skuteczności działania serwisu. Z pewnością od tegi zależy Państwa wiarygodność jako wykonawców oraz stopień wykonania wiążących kontraktów.

Zakupując urządzenia produkowane przez naszą firmę zyskujecie Państwo zarówno profesjonalny sprzęt, jak również profesjonalne wsparcie w waszym biznesie.