Producent: pługi do odśnieżania, posypywarki, kosiarki

Od roku 1992, tj. od chwili założenia, OZAMET Spółka z o.o.  wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo na drogach, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym, tzn. sprzęt do zimowego utrzymania dróg i maszyny komunalne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dostosowane do Państwa potrzeb oraz zasobów finansowych takie maszyny i urządzenia, jak pługi do odśnieżania ulic, autostrad, parkingów czy placów oraz różnorodne posypywarki przeznaczone do usuwania śliskości. Wśród oferowanych przez nas maszyn do letniego utrzymywania poboczy i zieleni miejskiej dostępne są bardzo wydajne kosiarki bijakowe na ramieniu hydraulicznym do zamontowania na różnorodnych traktorach i pojazdach komunalnych.

Stawiamy na różnorodność sprzętu, fachowe doradztwo oraz profesjonalny i szybki serwis. Jako producent i sprzedawca sprzętu zimowego i letniego utrzymania, z naciskiem na posypywarki oraz pługi do odśnieżania, doskonale rozumiemy wagę szybkości oraz skuteczności działania serwisu, od którego zależy Państwa wiarygodność jako wykonawców oraz stopień wykonania wiążących kontraktów.

Zakupując urządzenia produkowane przez naszą firmę zyskujecie Państwo zarówno profesjonalny sprzęt, jak również profesjonalne wsparcie w waszym biznesie.