Ozamet – posypywarki, pługi do odśnieżania

Od chwili założenia w roku 2002, OZAMET wprowadza na rynek różnorodne innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo na drogach i poboczach. Oferujemy sprzęt do utrzymania zarówno na sezon letnim, jak i zimowy, takich jak pługi do ośnieżania, posypywarki i kosiarki bijakowe. Dlatego też, w dalszej części mówimy o sprzęcie do zimowego utrzymania dróg oraz wybranych maszynach komunalnych.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo dostosowane do Państwa potrzeb oraz zasobów finansowych. W tym takie maszyny i urządzenia, jak pługi do odśnieżania ulic, autostrad, parkingów czy placów oraz różnorodne posypywarki przeznaczone do usuwania śliskości czy też samego odśnieżania. Godne uwagi będą także kompletne zestawy tzw. pługopiaskarek . Są to zestawy odpowiedniej piaskarki wraz z pługiem odśnieżnym, dostosowanych do wymogów konkretnego zadania zimowego.

Wśród oferowanych przez nas maszyn do letniego utrzymywania poboczy i zieleni miejskiej dostępne są bardzo wydajne kosiarki bijakowe na ramieniu hydraulicznym do zamontowania na różnorodnych traktorach i pojazdach komunalnych. Bezsprzecznie zwracamy Państwa uwagę na wyjątkowo trwałe i funkcjonalne modele kosiarek na ramieniu hydraulicznym serii DE.

Stawiamy na różnorodność sprzętu, fachowe doradztwo oraz profesjonalny i szybki serwis. Ozamet jest zarówno producentem jak i sprzedawcą sprzętu do zimowego i letniego utrzymania. Dlatego też doskonale rozumiemy wagę szybkości oraz skuteczności działania serwisu. Z pewnością, od tego zależy Państwa wiarygodność jako wykonawców oraz stopień wykonania wiążących kontraktów.

Zakupując urządzenia produkowane przez naszą firmę zyskujecie Państwo zarówno profesjonalny sprzęt, jak również profesjonalne wsparcie w waszym biznesie.